Raspored polaganja razrednih i popravnih i dopunskih ispita u avgustovskom ispitnom roku školske 2020/2021. godine

SRPSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

1 – 4

1 – 7

2 – 7

Gorana Popović

ponedeljak, 23.8.2021. od 8:00h

dežurni nastavnik: Gorana Popović

utorak, 24.8.2021. od 8:30h

Komisija:

  1. Popović Gorana, ispitivač
  2. Krulj Vladislava, član 
  3. Svorcan Darija, član

MAĐARSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

3 – 8

Pinter Molnar Edit

ponedeljak, 23.8.2021. od 8:00h

dežurni nastavnik: Pinter Molnar Edit

utorak, 24.8.2021. od 8:15h

Komisija:

  1. Pinter Molnar Edit, ispitivač
  2. Pisanić Iboja, član 
  3. Radaković Vladislav, član

MAĐARSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST (RAZREDNI ISPIT)

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

3 – 8

Pinter Molnar Edit

ponedeljak, 23.8.2021. od 8:00h

dežurni nastavnik: Pinter Molnar Edit

utorak, 24.8.2021. od 8:15h

Komisija:

  1. Pinter Molnar Edit, ispitivač
  2. Pisanić Iboja, član 
  3. Radaković Vladislav, član

SRPSKI JEZIK KAO NEMATERNJI

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

2 – 8

3 – 8

Krulj Vladislava

ponedeljak, 23.8.2021. od 8:00h

dežurni nastavnik: Krulj Vladislava

utorak, 24.8.2021. od 8:00h

Komisija:

  1. Krulj Vladislava, ispitivač
  2. Gorana Popović, član 
  3. Pisanić Iboja, član

PSIHOLOGIJA

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

3 – 8

Bem Igor

 /

sreda, 25.8.2021. od 8:00h

Komisija:

  1. Bem Igor, ispitivač
  2. Nevenka Žeželj, član 
  3. Radaković Vladislav, član

MATEMATIKA

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

2 – 6

Egete Norbert

ponedeljak, 23.8.2021. od 8:00h

dežurni nastavnik: Egete Norbert

utorak, 24.8.2021. od 8:00h

Komisija:

  1. Egete Norbert, ispitivač
  2. Božik Aniko, član 
  3. Pinter Molnar Edit, član

NEMAČKI JEZIK II

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

2 – 6

Balint Erika

četvrtak, 26.8.2021. od 8:00h

dežurni nastavnik: Balint Erika

petak, 27.8.2021. od 8:00h

Komisija:

  1. Balint Erika, ispitivač
  2. Tomić Ivona, član 
  3. Pinter Molnar Edit, član

BANKARSKO POSLOVANJE

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

2 – 2

3 – 2

Kapetanović Albina

 /

sreda, 25.8.2021. od 8:30h

Komisija:

  1. Kapetanović Albina, ispitivač
  2. Suturović Marija, član 
  3. Tumbas Tihana, član

GEOGRAFIJA

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

1 – 7

2 – 4

Maksimović Darinka

 / 

petak, 20.8.2021. od 8:00h

Komisija:

  1. Maksimović Darinka, ispitivač
  2. Kovač Robert, član 
  3. Ostojić Aleksandra, član

MARKETING U TURIZMU I UGOSTITELJSTVU

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

3 – 8

Rajšli Baranji Emeše

 / 

sreda, 25.8.2021. od 8:00h

Komisija:

  1. Rajšli Baranji Emeše, ispitivač
  2. Konc Hajnalka, član 
  3. Radaković Vladislav, član

ISTORIJA

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

3 – 8

Vuleković Miloš

 / 

četvrtak, 26.8.2021. od 8:00h

Komisija:

  1. Vulekovi Miloš, ispitivač
  2. Cvijić Danijela, član 
  3. Radaković Vladislav, član

PROFESIONALNA PRAKSA

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

1 – 8

2 – 6

Sajko Deže

Kovač Judit

Učenik može upisati sledeći razred ako ima potvrdu o odrađenoj praksi.

petak, 20.8.2021. od 8:00h

Komisija:

  1. Maksimović Darinka, ispitivač
  2. Kovač Robert, član 
  3. Ostojić Aleksandra, član

AGENCIJSKO I HOTELIJERSKO POSLOVANJE – DOPUNSKI ISPIT

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

Dopunski ispit

Džever Snežana

Ćirić Ivana

 / 

petak, 27.8.2021. od 8:00h

Komisija:

  1. Džever Snežana, ispitivač
  2. Ćirić Ivana, član 
  3. Tomić Ivona, član