Svečana akademija povodom ispraćaja još jedne generacije maturanata

U Gradskoj kući u Subotici je 16. juna 2021. godine održana svečana akademija povodom ispraćaja još jedne generacije maturanata. Nakon pozdrava odeljenjskim starešinama završnih razreda i maturantima, kao i muzičkog dela programa, usledio je govor direktora Škole, Zombori Imrea. Na lepe trenutke koje su imali tokom svih godina provedenih u srednjoj školi, podsetili su nas svojim govorima starešine i učenici generacije.

Za učenike generacije ove godine proglašeni su Anđela Polovina, učenica odeljenja 4.1, na srpskom nastavnom jeziku, i Igor Bašić Palković, učenik razreda 4.5, na mađarskom nastavnom jeziku. Istaknuti su i uspesi drugih učenika, koji su tokom školovanja osvajali brojne nagrade na takmičenjima iz nekoliko predmeta i sportskih disciplina, na koje je naša Škola takođe ponosna.

Zahvaljujemo se odeljenjskim starešinama koji su tokom školovanja vodili naše maturante! Kao i učenicima koji su sa nama stvarali lepe priče i nizali uspehe! 🙂

Više fotografija možete pronaći na sledećem linku: https://www.subotica.com/fotografije/mala-gostiona-maturska-proslava-ucenika-ekonomske-srednje-skole-bosa-milicevic-id76464.html

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.