Uspeh naših učesnika na manifestaciji “Projektna nedelja 2021”

Učenice Ana Marija Radovanov, Majda Radonjić i Bojana Dakić iz odeljenja 3.4 (turističko-hotelijerski smer) su učestvovanjem na manifestaciji “Projektna nedelja”, u jednoj od pet kategorija, osvojile 3. mesto sa projektom “Subotički kompas”. Mentor tima je bila profesorica Darija Svorcan. Naša Škola je ove godine prvi put učestvovala, a pomenuti projekat je nastao kao spoj znanja stečenih na predmetu poslovna informatika u turizmu i ugostiteljstvu, objedinivši sve u okviru izrade sajta sa blogom i časopisom u vezi sa turizmom i ugostiteljstvom u Subotici i okolini, ističući ujedno mala i srednja preduzeća i humanitarno-ekološke akcije. Pored ovog tima, zapažene rezultate su ostvarile i učenice 4.6 sa svojom mentorkom Hajnalkom Konc (dva tima, sa projektima “Mobilni i ja – istraživanje” i “Cyberbullying – istraživanje”).

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.