Republičko takmičenje ugostiteljsko-turističkih škola Srbije u kuvarstvu, poslastičarstvu i usluživanju sa praktičnom nastavom za učenike III stepena stručne spreme

Našoj Školi je danas ukazana čast da bude domaćin 17. po redu Republičkog takmičenja ugostiteljsko-turističkih škola Srbije u kuvarstvu, poslastičarstvu i usluživanju sa praktičnom nastavom za učenike III stepena stručne spreme. Takmičenje je svečano otvoreno na Paliću, koje će, zajedno sa Suboticom, biti mesto odmeravanja znanja i umeća učenika koji se školuju za kuvare, konobare i poslastičare. Na Republičko takmičenje ugostiteljsko-turističkih škola Srbije plasiralo se ukupno 38 đaka iz 15 gradova, među kojima su i učenici naše Škole. Takmičenje se završava u subotu, 15. maja, proglašenjem najboljih kuvara, poslastičara i konobara.

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.