Republičko takmičenje iz Osnova ekonomije

Tokom 16. i 17. marta 2018. godine u Barajevu održano je tradicionalno Republičko takmičenje iz Osnova ekonomije. Na izradi takmičarskog zadatka učestovala su 24 maturanta iz Ekonomskih srednjih škola širom Srbije, koji su, učestvujući na takmičenju želeli potvrdu svog višegodišnjeg rada na proučavanju ovog ekonomksog predmeta.

Predstavnik naše Škole bila je Mariela Sabo, učenica IV-1 odeljenja, smer ekonomski tehničar. Rad se uvek nagrađuje priznanjem, te je Mariela postala nosilac trećeg mesta na ovom prestižnom takmičenju. Pored nagrade, sklopljena su i prijateljstva tako da su, u svakom pogledu, postavljeni dobri temelji budućeg intelekturalnog napredovanja.

Nastavnik mentor je bila nastavnik naše Škole Albina Kapetanović.

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.