Odluka o obustavi nastave

Saglasno odluci Vlade Republike Srbije of 14. februara 2019. godine, koja je doneta po preporuci Ministarstva zdravlja, zbog epidemije gripa, nastava se obustavlja u svim ustanovama osnovnog i srednjeg obrazovanja i vaspitanja na teritoriji AP Vojvodine, u periodu od 18. do 24. februara 2019. godine.

Obrazovno-vaspitni rad se nastavlja počev od ponedeljka 25. februara 2019. godine.

EKO-ODRAZ

Na Republičkom takmičenju “EKO-ODRAZ” – takmičenje iz oblasti ekologije, Anđela Polovina, učenica 2.1 odeljenja, smer ekonomski tehničar, osvojila je 1. mesto. Od 55 učesnika koji su osvojili jedno od prva tri mesta, Anđela je zauzela 2. mesto na spisku najuspešnijih učesnika i uručena joj je nagrada – GIGATEC WIRELESS GT-490W bežična tastatura i miš. Mentor: prof. Snežana Bašaragin.

ECDL sertifikati

Dana 18.6. uručeni su ECDL sertifikati učenicima završnih razreda koji su u toku školovanja pokazali zavidno znanje iz informatičkih predmeta.

Profesorice Martina Poljaković, Albina Kapetanović i Marija Mikić

Poseta farbrici GEBI

Gyárlátogatáson a  GEBI-ben, Csantavéren a 45 osztály -, Lazić Éva tanárnővel. Utána ebéd és tekézés
Poseta fabrikci -GEBI , Čantavir- 45 odeljenje sa profesoricom Lazić Evom

Poseta Narodnoj banci Srbije

A SZNB-ban járt a 45 és a 46 tagozat április végén.
Poseta NBS – odeljenje 45 i 46 , krajem april. profesori Lazić Eva,
Suturović Marija i Senji Janoš

Republičko takmičenje iz Poslovne informatike

13. i 14. aprila 2018. godine u Svrljigu, u Stručnoj školi Dušan Trivunac Dragoš održano je Republičko takmičenje iz Poslovne informatike.
Na izradi takmičarskog zadatka učestvovala su 23 maturanta iz Ekonomskih srednjih škola širom Srbije, koji su, učestvujući na takmičenju želeli potvrdu svog višegodišnjeg rada na proučavanju ovog predmeta.

Prestvanik naše Škole bila je Anja Krstinović, učenica IV-1 odeljenja, smer ekonomski tehničar. Ona je na takmičenju zauzela četvrto mesto. Nastavnik mentor je bila Ćirić Eva.

Međunarodno takmičenje “OTVORENIH OČIJU”

Filozofski fakultet iz Segedina iz Mađarske je organizovao međunarodno takmičenje  za učenike srednjih škola u  primeni fotografija u sociologiji (sociofoto), pod nazivom OTVORENIH OČIJU.

Takmičenje je organizovala i realizovala prof Oravec Borbelj Roža, a vezano za predmete koja ona predaje kao što su Pravo, Ustavno i privredno pravo i Sociologija sa pravima građana.

Učenici naše škole su uzeli učešće na takmičenju:

4/5 razred

1. Salai Silvia
  2. Ožvar Bianka
  3. Smith Rita- OSVOJILA JE NAGRADU PUBLIKE
  4. Ezveđ Noemi
  5. Bence Regina

4/6 razred

1. Farkaš Klaudija-II MESTO

2/3 razred

1. Prijić Sonja
  2. Andrašić Ivona

3/5 razred

1. Timar Anamaria

prof Oravec Borbelj Roža

Sajam obrazovanja u Feketiću

Dana 17.04. je ordžan sajam obrazovanja u Feketiću. Našu školu su prezentovali turistički tehničari odeljenja 3/6 sa odeljenskim starešinom Konc Hajnalkom.

Iskolánk részt vett a Bácsfeketehegyen tartott Oktatási vásáron 04.17-én, ahol a 3/6 osztályos turisztikai technikus szakos tanulók népszerűsítették intézményünket osztályfőnökükkel Konc Hajnalkával.