Spisak nastavnika zaduženih za rad sa vanrednim učenicima

SPISAK NASTAVNIKA ZADUŽENIH ZA RAD SA VANREDNIM UČENICIMA

– školska 2016/2017. godina

R.B. NASTAVNI PREDMETI NASTAVNI JEZIK

VREME PRIJEMA

za I i III kvartal

Srpski Mađarski
1. Srpski jezik i književnost Popović G.   ponedeljak  13.45  
2. Srpski jezik kao nematernji Krulj V.   ponedeljak 12.10 – 13.00  
3. Engleski jezik Čizmić I. Trkulja Z.  ponedeljak 11.20 – 12.00

 četvrtak 9.30

4. Mađarski jezik i književnost   Pinter M. E.   ponedeljak 13.45 – 14.30 
5. Fizičko vaspitanje Đurić A.  četvrtak 13.40-14.00  
6. Matematika Svorcan J. Egete N.  ponedeljak 15.35 – 16.20  utorak 17.20-18.05
7. Računarstvo i informatika Poljaković M. Mikić M.  utorak 16.30 – 17.15  ponedeljak 16.30 – 17.15
8. Istorija Cvijić D. Der A.  sreda 12.00 – 13.00  sreda 16.00 – 16.30
9. Hemija Bašaragin S. Perna J.  četvrtak 11.15-12.00  ponedeljak 9.30 – 10.30
10. Ekologija Bašaragin S.    četvrtak 11.15-12.00  
11. Biologija Bašaragin S.   četvrtak 11.15-12.00  
12. Osnovi ekonomije

Kapetanović A. – II i IV r.

Kiš M. M. I i III razred

Kovač J. / Hodik E.  petak 15.35 – 16.20 / petak 16.30  ponedeljak 12.00 / četvrtak
13. Poslovna ekonomija Lazičić V. Lazić E. ponedeljak 8.30 – 9.30 ponedeljak 11.20 – 12.05
14. Računovodstvo Vukojević N. Szenji J., Nađ I. utorak 9.00 – 9.30  četvrtak 13.00 – 13.45
15. Savremena poslovna korespondencija Lazić E. ponedeljak 11.20 – 12.00
16. Građansko vaspitanje Žeželj N. ponedeljak 16.30  
17. Verska nastava Ostojić B. (p.k.), Ivanković F. (k.v.) Tot Der Feldi I. 

Ostojić – utorak 10.30

Ivanković – utorak 13.00

Tot – sreda 9.30 – 12.00
18. Komercijalno poznavanje robe Bašaragin S. Perna J. četvrtak 11.15 – 12.00 ponedeljak 9.30 – 10.30
19. Ekonomska geografija Maksimović D. Kovač R. utorak 12.10 petak 13.45
20. Sociologija Čizmić S. Ađas R. ponedeljak 8.30 četvrtak 13.00
21. Statistika Lazičić V. Kovač J. ponedeljak 8.30 – 9.30 četvrtak 12.00 – 13.00
22.

Monetarna ekonomija i bankarstvo

Kapetanović A. Suturović M. ponedeljak 15.35 – 16.20 utorak 18.10
23.

Ustavno i privredno pravo

Jovanović J. Orovec Borbelj R. utorak 17.15 utorak 12.00 – 13.00
24. Poslovna informatika Poljaković M. Mikić M. utorak 16.30 – 17.15 ponedeljak 16.30 – 17.15
25. Marketing Lazičić V.   Kovač J. ponedeljak 8.30 – 9.30 ponedeljak 12.00
26. Osnovi finansija  Matlak Z. sreda 16.30 – 17.15  
27. Finansijsko poslovanje  Raičević S.  Suturović M. sreda 10.30 utorak 18.10 
28. Pravo    Orovec Borbelj R.   utorak 12.00 – 13.00
29. Poslovne finansije  Kapetanović A.   petak 15.35 – 16.20  
30. Javne finansije   Loboda S.   sreda 10.30 – 11.15
31. Bankarsko poslovanje Kapetanović A.  Suturović M.  petak 15.35 – 16.20 utorak 18.10 
32. Osiguranje  Džever S. Matlak Z.  ponedeljak 14.00 – 14.30  sreda 16.30 – 17.15
33. Devizno i carinsko poslovanje Matlak Z.    sreda 16.30 – 17.15
34. Geografija Maksimović D.  Kovač R.  utorak 12.10  petak 13.45
35.

Principi ekonomije

Kiš Marjanov. M. Makra Kelemen T.  petak 16.30 utorak 16.30 
36. Kancelarijsko poslovanje Poljaković M. Mikić M.  utorak 16.30 – 17.15  ponedeljak 16.30 – 17.15
37. Finansijsko računovodstvena obuka

Suturović M.

 Đokić A.

Suturović M.

Nađ I. 

 utorak 18.10  utorak 18.10
38. Nacionalna ekonomija Kapetanović A.  Loboda S., Nađ I.  petak 15.35 – 16.20 sreda  10.30 – 11.15
39. Preduzetništvo Matlak Z. Konc H. sreda 16.30 – 17.15 četvrtak 12.00 – 13.00 
40. Revizija Kilibarda D.  Loboda S.   sreda 10.30 – 11.15
41. Likovna kultura Horvat M.     sreda 13.45  
42. Ekonomija Kiš Marjanov. M.  Makra Kelemen T.   petak 16.30  utorak 16.30 
43. Kancelarijsko poslovanje i računarska tehnika  Poljaković M.   Mikić M.   utorak 16.30 – 17.15   ponedeljak 16.30 – 17.15
44. Knjigovodstvo Vukojević N.     utorak 9.00 – 9.30  
45.  Bankarska obuka Kiš Marjanov. M.   Mikić M.   petak 16.30 ponedeljak 16.30 – 17.15 
46. Finansije i računovodstvo  Raičević S.     sreda 10.30  
47. Marketing u bankarstvu Lazičić V.  Kovač J.  ponedeljak 8.30 – 9.30 četvrtak 12.00 – 13.00