A magántanulókkal foglalkozó tanárok névsora

 

 

A MAGÁNTANULÓKKAL FOGLALKOZÓ TANÁROK NÉVSORA

2016/2017-es tanév

Sorszám TANTÁRGY A TANÍTÁS NYELVE

FOGADÓÓRA

I és III negyedévben

Szerb Magyar
1. Szerb nyelv és irodalom Popović G.   hétfő  13.45  
2. Szerb, mint nem anyanyelv Krulj V.   hétfő 12.10 – 13.00  
3. Angol nyelv Čizmić I. Trkulja Z.  hétfő 11.20 – 12.00

 csütörtök 9.30

4. Magyar nyelv és irodalom   Pintér M. E.   hétfő 13.45 – 14.30 
5. Testnevelés Đurić A.  csütörtök 13.40-14.00  
6. Matematika Svorcan J. Égető N.  hétfő 15.35 – 16.20  kedd 17.20-18.05
7. Számítástechnika és informatika Poljaković M. Mikić M.  kedd 16.30 – 17.15  hétfő 16.30 – 17.15
8. Történelem Cvijić D. Dér A.  szerda 12.00 – 13.00  szerda 16.00 – 16.30
9. Kémia Bašaragin S. Perna J.  csütörtök 11.15-12.00  hétfő 9.30 – 10.30
10. Ökológia Bašaragin S.    csütörtök 11.15-12.00  
11. Biológia Bašaragin S.   csütörtök 11.15-12.00  
12. A gazdaságtan alapjai

Kapetanović A. – II és IV o.

Kiš M. M. I és III osztály

Kovács J. / Hodik E.  péntek 15.35 – 16.20 / péntek 16.30  hétfő 12.00 / csütörtök
13. Ügyviteli gazdaságtan Lazičić V. Lazić É. hétfő 8.30 – 9.30 hétfő 11.20 – 12.05
14. Számvitel Vukojević N. Szőnyi J., Nagy I. kedd 9.00 – 9.30  csütörtök 13.00 – 13.45
15. Korszerű ügyviteli levelezés Lazić É. hétfő 11.20 – 12.00
16. Polgári nevelés Žeželj N. hétfő 16.30  
17. Hitoktatás Ostojić B. (p.k.), Ivanković F. (k.h.) Tóth Dér Földi I. 

Ostojić – kedd 10.30

Ivanković – kedd 13.00

Tóth – szerda 9.30 – 12.00
18. Kereskedelmi áruismeret Bašaragin S. Perna J. csütörtök 11.15 – 12.00 hétfő 9.30 – 10.30
19. Gazdasági földrajz Maksimović D. Kovács R. kedd 12.10 péntek 13.45
20. Szociológia Čizmić S. Ágyas R. hétfő 8.30 csütörtök 13.00
21. Statisztika Lazičić V. Kovács J. hétfő 8.30 – 9.30 csütörtök 12.00 – 13.00
22.

Pénzügyi gazdaságtan és bankügyvitel

Kapetanović A. Suturović M. hétfő 15.35 – 16.20 kedd 18.10
23.

Alkotmány és gazdasági jog

Jovanović J. Orovec Borbély R. kedd 17.15 kedd 12.00 – 13.00
24. Ügyviteli informatika Poljaković M. Mikić M. kedd 16.30 – 17.15 hétfő 16.30 – 17.15
25. Marketing Lazičić V.   Kovács J. hétfő 8.30 – 9.30 hétfő 12.00
26. A pénzügy alapjai  Matlak Z. szerda 16.30 – 17.15  
27. Pénzügyvitel   Raičević S.  Suturović M. szerda 10.30 kedd 18.10 
28. Jog     Orovec Borbély R.   kedd 12.00 – 13.00
29. Üzleti pénzügy  Kapetanović A.   péntek 15.35 – 16.20  
30. Közpénzügy   Loboda Sz.   szerda 10.30 – 11.15
31. Bankügyvitel  Kapetanović A.  Suturović M.  péntek 15.35 – 16.20 kedd 18.10 
32. Biztosítás   Džever S. Matlak Z.  hétfő 14.00 – 14.30  szerda 16.30 – 17.15
33. Deviza- és vámügyvitel  Matlak Z.    szerda 16.30 – 17.15
34. Földrajz Maksimović D.  Kovács R.  kedd 12.10  péntek 13.45
35.

A gazdaságtan elvei

Kiš Marjanov. M. Makra Kelemen T.  péntek 16.30 kedd 16.30 
36. Irodaügyvitel Poljaković M. Mikić M.  kedd 16.30 – 17.15  hétfő 16.30 – 17.15
37. Pénzügyi – számviteli képzés 

Suturović M.

 Đokić A.

Suturović M.

Nagy I. 

 kedd 18.10  kedd 18.10
38. Nemzetgazdaságtan Kapetanović A.  Loboda Sz., Nagy I.  péntek 15.35 – 16.20 szerda  10.30 – 11.15
39. Vállalkozástan Matlak Z. Koncz H. szerda 16.30 – 17.15 csütörtök 12.00 – 13.00 
40. Revízió  Kilibarda D.  Loboda Sz.   szerda 10.30 – 11.15
41. Képzőművészet  Horvat M.     szerda 13.45  
42. Gazdaságtan  Kiš Marjanov. M.  Makra Kelemen T.   péntek 16.30  kedd 16.30 
43. Irodaügyvitel és számítógépes technika  Poljaković M.   Mikić M.   kedd 16.30 – 17.15   hétfő 16.30 – 17.15
44. Könyvvitel  Vukojević N.     kedd 9.00 – 9.30  
45.  Banki képzés Kiš Marjanov. M.   Mikić M.   péntek 16.30 hétfő 16.30 – 17.15 
46. Pénzügy és számvitel  Raičević S.     szerda 10.30  
47. Marketing a bankszektorban  Lazičić V.  Kovács J.  hétfő 8.30 – 9.30 csütörtök 12.00 – 13.00