Ösztöndíj pályázat kitűnő tanulók részére

Tájékoztatjuk tanulóinkat, hogy az Oktatási, Tudományos és Technológiai Fejlesztési Minisztérium pályázatot írt ki a 
2021/2022 -es tanévre vonatkozó diákösztöndíjak odaítélésére azon tanulók számára, akik kitűnő tanulmányi eredményt értek el a tavalyi iskolaévben.
A versennyel kapcsolatos információkat az Iskola hirdetőtábláján valamint az Oktatási, Tudományos és Technológiai Fejlesztési 
Minisztérium honlapján tekintheti meg.
A pályázati űrlapok átvehetőek az iskola titkárságán.
Azok a tanulók,  akik 2020/2021 -ben ösztöndíjat kaptak, idén  azt az 1.a űrlappal igazolják, csatolják a 4. űrlapot,
és szülők személyi igazolványának fénymásolatát.
A dokumentumok benyújtásának határideje 2021. szeptember 30.

Használt könyvek vásásra

Értesítjük tanulóinkat, hogy 2021.09.9-én, csütörtökön 11 és 13 óra között az iskolaudvarban könyvvásárt tartunk, 
ahol a tanulók eladhatják illetve megvásárolhatják a használt tankönyveket.
Rossz idő esetén a vásár az iskola egyik tantermében lesz. 

Ünnepélyes tanévnyitó

Kedves Tanulók, Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy holnap az iskolaudvarban ünnepélyes tanévnyitót tartunk, amely az első éves diákok számára 7:45-kor kezdődik, a harmadik osztály számára pedig reggel 8-kor.  (Kérjük a tanulókat a kapun keresztül lépjenek be az udvarba, ne a főbejáratot használják). Az ünnepséget a délutáni váltásban tanuló osztályok számára is megtartják. A rendezvény a  himnusz meghallgatásával és eléneklésével kezdődik, majd a miniszter levelének felolvasása következik. Az ünnepség után a tanítás az osztálytermekben folytatódik, az iskola honlapján korábban közzétett, 2021. szeptember 1 -i órarend szerint. 

2021.Szeptember 1.- Iskolakezdés és csengetési rend

Kedves Tanulók, Szülők, Kollégák!

A 2021/22-es tanév 2021. szeptember elsején kezdődik. Az oktatói-nevelői  munka az első modell szerint zajlik majd, a járványügyi előírásokkal összhangban. Az első tanítási napra vonatkozó csengetési rend a következő táblázatban szerepel.

Csengetés rend , 2021. szeptember 1., szerda

ELSŐ ÉS HARMADIK OSZTÁLY

ÓRA KEZDÉS BEFEJEZÉS SZÜNET TANÍTÁS
1-2. 8:00h 9:00h 15 perc Osztályfőnöki óra
3.  9:15h 10:00h 5 perc Órarend szerinti óra
4.  10:05h 10:50h 5 perc Órarend szerinti óra
5.  10:55h 11:40h   Órarend szerinti óra

 

MÁSODIK ÉS NEGYEDIK OSZTÁLY ÉS A III.8

ÓRA KEZDÉS BEFEJEZÉS SZÜNET TANÍTÁS
1- 2.  12:30h 13:30h 15 perc Osztályfőnöki óra
3.  13:45h 14:30h 5 perc Órarend szerinti óra
4.  14:35h 15:20h 5 perc Órarend szerinti óra
5.  15:25h 16:10h   Órarend szerinti óra

 

Az első és a harmadik osztály az első váltásban, míg a második, negyedik és a III.8 osztály a második váltásban vesz részt a tanításon.

Obavestenje za skole_Odluka Tima o modelima nastave_pocetak skolske godine

Sikeres, örömteli tanévkezdést kívánunk tanulóinknak!

Raspored polaganja razrednih i popravnih i dopunskih ispita u avgustovskom ispitnom roku školske 2020/2021. godine

SRPSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

1 – 4

1 – 7

2 – 7

Gorana Popović

ponedeljak, 23.8.2021. od 8:00h

dežurni nastavnik: Gorana Popović

utorak, 24.8.2021. od 8:30h

Komisija:

  1. Popović Gorana, ispitivač
  2. Krulj Vladislava, član 
  3. Svorcan Darija, član

MAĐARSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

3 – 8

Pinter Molnar Edit

ponedeljak, 23.8.2021. od 8:00h

dežurni nastavnik: Pinter Molnar Edit

utorak, 24.8.2021. od 8:15h

Komisija:

  1. Pinter Molnar Edit, ispitivač
  2. Pisanić Iboja, član 
  3. Radaković Vladislav, član

MAĐARSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST (RAZREDNI ISPIT)

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

3 – 8

Pinter Molnar Edit

ponedeljak, 23.8.2021. od 8:00h

dežurni nastavnik: Pinter Molnar Edit

utorak, 24.8.2021. od 8:15h

Komisija:

  1. Pinter Molnar Edit, ispitivač
  2. Pisanić Iboja, član 
  3. Radaković Vladislav, član

SRPSKI JEZIK KAO NEMATERNJI

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

2 – 8

3 – 8

Krulj Vladislava

ponedeljak, 23.8.2021. od 8:00h

dežurni nastavnik: Krulj Vladislava

utorak, 24.8.2021. od 8:00h

Komisija:

  1. Krulj Vladislava, ispitivač
  2. Gorana Popović, član 
  3. Pisanić Iboja, član

PSIHOLOGIJA

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

3 – 8

Bem Igor

 /

sreda, 25.8.2021. od 8:00h

Komisija:

  1. Bem Igor, ispitivač
  2. Nevenka Žeželj, član 
  3. Radaković Vladislav, član

MATEMATIKA

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

2 – 6

Egete Norbert

ponedeljak, 23.8.2021. od 8:00h

dežurni nastavnik: Egete Norbert

utorak, 24.8.2021. od 8:00h

Komisija:

  1. Egete Norbert, ispitivač
  2. Božik Aniko, član 
  3. Pinter Molnar Edit, član

NEMAČKI JEZIK II

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

2 – 6

Balint Erika

četvrtak, 26.8.2021. od 8:00h

dežurni nastavnik: Balint Erika

petak, 27.8.2021. od 8:00h

Komisija:

  1. Balint Erika, ispitivač
  2. Tomić Ivona, član 
  3. Pinter Molnar Edit, član

BANKARSKO POSLOVANJE

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

2 – 2

3 – 2

Kapetanović Albina

 /

sreda, 25.8.2021. od 8:30h

Komisija:

  1. Kapetanović Albina, ispitivač
  2. Suturović Marija, član 
  3. Tumbas Tihana, član

GEOGRAFIJA

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

1 – 7

2 – 4

Maksimović Darinka

 / 

petak, 20.8.2021. od 8:00h

Komisija:

  1. Maksimović Darinka, ispitivač
  2. Kovač Robert, član 
  3. Ostojić Aleksandra, član

MARKETING U TURIZMU I UGOSTITELJSTVU

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

3 – 8

Rajšli Baranji Emeše

 / 

sreda, 25.8.2021. od 8:00h

Komisija:

  1. Rajšli Baranji Emeše, ispitivač
  2. Konc Hajnalka, član 
  3. Radaković Vladislav, član

ISTORIJA

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

3 – 8

Vuleković Miloš

 / 

četvrtak, 26.8.2021. od 8:00h

Komisija:

  1. Vulekovi Miloš, ispitivač
  2. Cvijić Danijela, član 
  3. Radaković Vladislav, član

PROFESIONALNA PRAKSA

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

1 – 8

2 – 6

Sajko Deže

Kovač Judit

Učenik može upisati sledeći razred ako ima potvrdu o odrađenoj praksi.

petak, 20.8.2021. od 8:00h

Komisija:

  1. Maksimović Darinka, ispitivač
  2. Kovač Robert, član 
  3. Ostojić Aleksandra, član

AGENCIJSKO I HOTELIJERSKO POSLOVANJE – DOPUNSKI ISPIT

Razred/odeljenje Nastavnik Pismeni deo ispita, dežurni nastavnik Usmeni deo ispita, komisija

Dopunski ispit

Džever Snežana

Ćirić Ivana

 / 

petak, 27.8.2021. od 8:00h

Komisija:

  1. Džever Snežana, ispitivač
  2. Ćirić Ivana, član 
  3. Tomić Ivona, član

Önkéntes véradási akció

A Vöröskereszt szervezésében 2021. 02.09-én önkéntes véradási akcióra kerül sor iskolánk éttermében, délelőtt 8 órától 10 óráig. A véradási akcióra,  minden járványügyi előírást betartva szívesen várjuk a 18 éven felüli tanulókat! Bővebb információ 2021.02.08-án, 9:40-kor kapható az iskolában a Vöröskereszt aktivistáitól.

Második tanítási félév kezdete

A 2020/21 -es tanév második tanítási féléve 2021.01.18-án, hétfőn kezdődik a következő munkamenettel:

A másodikos és negyedikes tanulók a délelőtti váltásban, az elsős és másodikos tanulók délutáni váltásban járnak iskolába, kombinált tanítási formában.

Az osztályfőnökök további értesítést küldenek a tanulóknak az órarendre és a csoportokra vonatkozóan.

Boldog 2021-es évet és sikeres második félévet kívánunk minden tanulónak!

Nemzetközi együttűködés az orosz Csajkovszkij város középiskolájával

Az oroszországi Csajkovszkij város középiskolásai és iskolánk tanulói, nemzetközi együttműködés keretében közös főzőtanfolyam

által mutatták be a tölből készült jellegzetes őszi ételeket.

A közös főzés internetes streaming segítségével valósult meg.

Ognjen Golubović és Nemanja Kozarski a II. 7. osztályból Nikola Milenković professzorral együtt képviselték iskolánkat.

Mindkét intézmény igazgatója, Nadežda Tjukalova és Zombori Imre bejelentette a közös projekt folytatását,tavasszal koktélokat készítenek majd.