Nastavak promocije naše Škole u osnovnim školama u Subotici i okolini

U susretu upisu učenika u prvi razred školske 2022/2023. godine, nastavili smo sa posetama osnovnim školama u Subotici i okolini, prezentujući plan upisa. I ove godine upisujemo učenike na dva područja rada, i to na smerove ekonomski tehničar, službenik u bankarstvu i osiguranju, turistički tehničar (novi plan), kuvar i konobar. Prezentujući navedeno i odgovarajući na pitanja osmaka, težili smo da im pružimo što više informacija o mogućnostima sticanja znanja u našoj Školi, kao i o mogućnostima nastavka obrazovanja i zaposlenja nakon sticanja diplome. 

I ovog puta su nam u realizaciji ovog zadatka pomagali naši učenici sa nekoliko smerova, koji su zajedno sa profesorima pozvali mlađe drugare da im se pridruže u našoj Školi u narednoj školskoj godini! 🙂

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.