Uspeh na Okružnom takmičenju iz istorije

Ekonomska srednja škola “Bosa Milićević” u Subotici je opet imala čast da realizuje Okružno takmičenje iz istorije za učenike srednjih škola, dana 19. marta 2022. godine. Pored predstavnika iz naše Škole, učestvovali su i učenici Gimnazije “Svetozar Marković” u Subotici, Tehničke škole “Ivan Sarić” iz Subotice i Gimnazije i ekonomske škole “Dositej Obradović” iz Bačke Topole.

Svoje znanje iz istorije pokazali su učenici koji su na Opštinskom nivou ostvarili zapažene rezultate. Među njima je bio i učenik naše Škole, Bojan Vidaković iz odeljenja 2.1, koji je osvojio 3. mesto na Okružnom takmičenju i tim se plasirao na naredno, Republičko takmičenje iz istorije. 

Čestitke svim takmičarima i njihovim mentorima na pokazanom znanju i takmičarskom duhu! 🙂 I posebne pohvale i puno sreće u daljem takmičenju želimo Bojanu, kao i profesorici Danijeli Cvijić, koja je bila njegov mentor! 🙂

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.