ISPRAĆAJ JOŠ JEDNE GENERACIJE MATURANATA

U Gradskoj kući u Subotici je 19. juna 2020. godine održana svečana akademija povodom ispraćaja još jedne generacije maturanata. Nakon pozdrava starešinama završnih razreda i maturantima, kao i muzičkog dela programa, usledio je govor direktora Škole, Zombori Imrea. Na lepe trenutke koje su imali tokom svih godina provedenih u srednjoj školi, podsetili su nas svojim govorima starešine i učenici generacije.

Tokom priredbe uručene su knjige učenicima generacije na srpskom i na mađarskom nastavnom jeziku, Anđeli Polovini i Nataliji Guljaš Oldal. Istaknuti su i uspesi drugih učenika, koji su tokom školovanja osvajali brojne nagrade na takmičenjima iz nekoliko predmeta i sportskih disciplina, na koje je naša Škola takođe ponosna.

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.