Regionalno takmičenje “Poslovni izazov”

U okviru programa Dostignuća mladih, 11. decembra 2019. godine,  održano je regionalno takmičenje ,,Poslovni izazov”. 100 učenika iz Vojvodine  podelilo se u timove od po 5 učesnika iz različitih škola. Njihov zadatak je bio da osmisle biznis plan i Power Point prezentaciju na zadati Izazov. Ovoga puta to je bio proizvod ili usluga koja će doprineti povećanju sigurnosti u saobraćajnom sistemu.

Takmičenje je bilo celodnevno. Nakon uradjenog zadatka, timovi su ispred žirija prezentovali svoje biznis ideje. Prva tri tima su se plasirala na Nacinalno takmičenje, koje će biti realizovano krajem februara 2020. Učenici nase Škole zajedno sa svojim timovima, ovoga puta nisu prošli dalje, ali svojim trudom i zalaganjem zaslužuju sve pohvale.

Iskustvo koje su na ovaj način stekli, uz diplome o učešću i nova poznanstva, značiće im u daljem školovanju.

Našu Školu su predstavljali:

Lenart David 4-3

Milačić Mateja 4-3