Put u Podgoricu

Projekat je finansiran od RYCO organizacije (Regional Youth Cooperation Office) i relizovan u saradnji naše Škole i JU za srednje i više stručno obrazovanje „Sergije Stanić“ iz Podgorice.

Trinaest učenika i tri nastavnika naše Škole putovalo je u Podgoricu u periodu od 25-29.02.2020. godine. Učenici su bili u porodičnom smeštaju a nastavnici su bili smešteni u hotelu.

Tokom tri dana boravka, učenici i nastavnici su imali prilike da učestvuju u edukativnim radionicama, a realizovan je i predviđeni obilazak znamenitosti, kreiranje filma i medijska promocija škola.

Uzvratna poseta učenika i nastavnika iz Podgorice planirana je za početak aprila 2020.godine. Završna konferencija sa planiranim prisustvom obe škole-učesnice projekta planirana je za maj mesec i biće održana u Vrnjačkoj Banji.

Cilj i zadaci projekta jesu razmena iskustava u vezi sa nastavom i praktičnom nastavom, sa posebnim akcentom na unapređenje realizacije nastavnog procesa u školama koje učestvuju u ovoj regionalnoj razmeni.

Nosilac projektnih aktivnosti su predstavnici škole iz Podgorice. Naša Škola je u ulozi partnerske škole u projektu.

Troškovi svih aktivnosti tokom trajanja projekta su planirani i pokriveni iz budžeta projekta.

Spisak nastavnika:

1. Jelena Strelarac
  2. Anita Đurić
  3. Igor Bem

Spisak učenika za projekat „Korak naprijed“:

1. Mia Ujvari 3-4 turistički tehničar
  2. Milana Đukić 3-4 turistički tehničar
  3. Mila Kopunović 3-4 turistički tehničar
  4. Anja Bukvić 3-4 turistički tehničar
  5. Borislav Fermanović 3-4 turistički tehničar
  6. Ivana Jelenković 3-2 službenik u bankarstvu i osiguranju
  7. Jovana Bojanić 2-4 turistički tehničar
  8. Mia Mazić 2-4 turistički tehničar
  9. Jelena Milošević 2-4 turistički tehničar
  10. Milica Ristić 1-2 službenik u bankarstvu i osiguranju
  11. Nađa Kovačić 1-4 turistički tehničar
  12. Mark Damnjanović 1-7 konobar
  13. Lea Đember 3-4 turistički tehničar

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.