Novi modernizovan kabinet virtuelne banke za buduće finansijske službenike

Juče je naša Škola bila ponosni domaćin gostima koji su nas posetili u okviru realizacije projekta ,,Škola kao nacrtana za Vas“. Ovaj projekat je pokrenula Eurobanka 2018. godine, a finansira se putem korišćenja humanitarne kartice ,,Eurobank – Veliko srce”. Projekat je podržalo Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, pa je u ime Ministarstva našu školu posetio posebni savetnik ministra prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, Aleksandar Pajić. Eurobanka je opremila kabinet virtuelne banke u našoj Školi. Učenici i profesori su dobili savremenu računarsku opremu koja će im pomoći da rade u atmosferi najsličnijoj realnim okolnostima u bankama. O tome koliko realizovanje ovakvog projekta doprinosi unapređenju kvaliteta nastave i olakšava rad učenicima i profesorima, a u isto vreme zadovoljava potrebe bankarskog sektora, govorili su posebni savetnik ministra prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, Aleksandar Pajić, predsednica izvršnog odbora Eurobanke, Slavica Pavlović i direktor naše škole, Imre Zombori.

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.