Jutalomkirádulás Bécsbe és Temesvárra

Iskolánk VI/6 osztályos tanulója Tar Eleonóra és tanárnője Bálint Erika 2020. január 26-án egynapos kiránduláson vettek részt. Eleonóra a bécsi utazást jutalmul kapta a szabadkai Maria Theresiopolis Német Egyesület pályázatán elért első helyezéséért.

2020 február 8-án Fekecs Valéria és Kiss Orsolya II/6 osztályos tanulóink Bálint Erika tanárnő kíséretében Temesvárra utaztak. A temesvári kirándulást a szabadkai Maria Theresiopolis Német Egyesület pályázatán elért harmadik helyezésükért kapták.

A képen a következők lehetnek: 3 ember, álló emberek, égbolt és túra/szabadtériA képen a következők lehetnek: egy vagy több ember, álló emberek, égbolt és túra/szabadtériA képen a következők lehetnek: 2 ember, túra/szabadtéri