Projekat “Bez Granica”

Iskolánk 3/6 osztályos tanulói Budapesten jártak április 10-től 13-ig a Határtalanul pályázat keretében. A programokat a budapesti Varga István közgazdasági és kereskedelmi szakgimnázium talulóival közösen valósítottuk meg, melynek keretében meglátogattuk a Zwack Unicum gyárat, Szentendrét, a Visegrádi várat és megtekintettük Budapest látványosságait. A tanulókat Nagy Ines, Ciric Ivana és Koncz Hajnalka osztályfőnök kisérte el.

Učenici razreda 3/6 u okviru projekta Bez granica posetili su našu partnersku školu Varga Ištvan iz Budimpešte od 10.04 do 13.04. Posetili su preduzeće Zwack Unicum, Sentandrej i Višegradski var kao i znamenitosti Budimpešte. Profesori pratioci grupe: Ines Nađ, Ivana Ćirić i Hajnalka Konc

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.