Projekat “Bez Granica”

Iskolánk 3/6 osztályos tanulói Budapesten jártak április 10-től 13-ig a Határtalanul pályázat keretében. A programokat a budapesti Varga István közgazdasági és kereskedelmi szakgimnázium talulóival közösen valósítottuk meg, melynek keretében meglátogattuk a Zwack Unicum gyárat, Szentendrét, a Visegrádi várat és megtekintettük Budapest látványosságait. A tanulókat Nagy Ines, Ciric Ivana és Koncz Hajnalka osztályfőnök kisérte el.

Učenici razreda 3/6 u okviru projekta Bez granica posetili su našu partnersku školu Varga Ištvan iz Budimpešte od 10.04 do 13.04. Posetili su preduzeće Zwack Unicum, Sentandrej i Višegradski var kao i znamenitosti Budimpešte. Profesori pratioci grupe: Ines Nađ, Ivana Ćirić i Hajnalka Konc

 

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.

 

Iskolánk 2-5 osztályos tanulói a Határtalanul pályázat keretében fogadták a budapesti Gazdasági SZC Szent István Közgazdasági Szakgimnázium és Kollégium diákjait március 19-től 23-ig. A szabadkai programba múzeumpedagógiai foglalkozáson vettek részt, a Calzedoniában gyárlátogatáson voltak, szakértő előadását hallgathatták és megismerkedtek Szabadka és Palics nevezetességeivel.

Diákjaink Budapesten jártak április 9-től 13-ig és ezzel megvalósították a program második részét, melynek keretében meglátogatták a Zwack Unicum gyárat, múzeumpedagógiai foglalkozáson vettek  részt és megismerkedtek Budapest látványosságaival. A tanulókat Lazić Éva osztályfőnök és Loboda Szonya tanárnő kísérte el.