Projekat “Bez Granica”

Prošle nedelje od 05.02. do 09.02. u okviru projekta “Bez granica” bili smo domaćini Budimpeštanske ekonomske škole “Varga Ištvan”. Tema projekta su bile Vinarije u Vojvodini i tim povodom smo posetili vinarije: Di Bonis, Zvonko Bogdan, Vinski Dvor i saslušali predavanje poznatog vinara: Maurer Oskara. U realizaciji projekta su učestvovali  i naši učenici iz odeljenja 3/6 – turistički tehničari na mađarskom nastavnom jeziku. Drugi deo projekta će se realizovati u Budimpeštu od 10.04. do 13.04.

Iskolánk február 5.-től 9.-ig a “Határtalanul” pályázat keretében vendégül látta a budapesti Varga István Közgazdasági és Kereskedelmi Szakgimnázium tanulóit és tanárait. A pályázat témája Borkörút a Délvidéken volt, melynek keretében meglátogattuk a következő borászatokat: Di Bonis, Zvonko Bogdan és Borkastély, valamint meghallgattuk Maurer Oszkár borász előadását a Délvidéki őshonos borfajtákról. Iskolánk 3/6 osztályos tanulói vettek részt a pályázat megvalósulásában. A pályázat befejezése áprilisban, Budapesten lesz.

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.