Nagrađeni-najbolji-učenici-opštine-Subotica

Nagrađeni najbolji učenici opštine Subotica

U Gradskoj većnici najboljim učenicima naše opštine dodeljene su nagrade za postignute rezultate.

Svečanosti su prisustvovali učenici koji su tokom 2016/17. godine osvojili nagrade na raznim takmičenjima, a tu su bili i njihovi mentori koji su ih za ta takmičenja pripremili.

Nagrađeni predstavnici naše škole su:

– Marta Romić (III5) za osvojeno 2. mesto na Republičkom takmičenju iz Mađarskog jezika i književnosti

– Sofija Brljak (IV1) za osvojeno 3. mesto na Republičkom takmičenju iz Osnovi ekonomije

– Dunja Tomić (II1) za osvojeno 2. mesto na Republičkom takmičenju iz Matematike (pojedinačno)

– Dejan Tosenberger (VI3) za osvojeno 2. mesto na Republičkom takmičenju iz Matematike (pojedinačno)

– Dejna Gunić (I1), Dunja Tomić (II1), Lea Kalmar (III1) i Dejan Tosenberger (IV3) za osvojeno 3. mesto na Republičkom takmičenju iz Matematike (ekipno)

– David Kokai (IV7), Filip Barna (III4), Nebojša Mickić (III4), Stefan Vidaković (III2), Nemanja Vojnović (III2), Njegoš Milović (II1), Stefan Bijelić (II4), Jovan Kojić (I1), Dušan SimjanovskiSrđan Kopunović (I2) za osvojeno 2. mesto na Republičkom takmičenju iz košarke.

Nagrade je uručila Jasmina Stevanović, sekretar za društvene delatnosti.

Slike: Sofija Brljak, subotica.info, subotica.com