Kitüntetésben részesültek Szabadka község legjobb tanulói

Községünk legjobb tanulóit kitüntetésben részesítették az elért eredményeikért a városháza dísztermében tartott gálán.

Az ünnepségen azok a diákok vehettek részt, akik a 2016/2017-es tanévben kiemelkedő eredményt értek el különböző versenyeken; valamint a mentoraik, akik felkészítették őket a megmérettetésekre.

Iskolánk díjazott tanulói a következők:

• Romić Márta (III-5) – a magyar nyelv és irodalomból megrendezett köztársasági versenyen elért 2. helyezéséért;
  • Brljak Sofija (IV-1) – a gazdaságtan alapjaiból megrendezett köztársasági versenyen elért 3. helyezéséért;
  • Tomić Dunja (II-1) – a matematikából megrendezett köztársasági versenyen elért 2. helyezéséért (egyéniben);
  • Tosenberger Dejan (IV-3) – a matematikából megrendezett köztársasági versenyen elért 2. helyezéséért (egyéniben);
  • Gunić Dejana (I-1), Tomić Dunja (II-1), Kalmar Lea (III-1) és Tosenberger Dejan (IV-3) – a matematikából megrendezett köztársasági versenyen elért 3. helyezéséért (csapatban);
  • Kókai Dávid (IV-7), Barna Filip (III-4), Mickić Nebojša (III-4), Vidaković Stefan (III-2), Vojnović Nemanja (III-2), Milović Njegoš (II-1), Bijelić Stefan (II-4), Kojić Jovan (I-1), Simjanovski Dušan és Kopunović Srđan (I-2) a kosárlabdából rendezett köztársasági versenyen elért 2. helyért.

A díjakat Stevanović Jasmina, a Társadalmi Tevékenységek Titkárságának titkára adta át.

Képek forrása: Sofija Brljak, subotica.info, subotica.com