Nyílt nap – SZABADKAI MŰSZAKI SZAKFŐISKOLA (VTŠ)

A Szabadkai műszaki szakfőiskola 2017. március 25-én nyílt napot tart 10 és 14 óra között. A rendezvény célja, hogy a végzős középiskolások megismerkedjenek a főiskola munkájával.

A rendezvény során a diákoknak alkalmuk lesz megtekinteni a laboratóriumokat, beszélgetni a tanárokkal és a hallgatókkal, megnézni a projektumokat, amelyeken a hallgatók dolgoznak és elbeszélgetni számos vállalat képviselőjével, amelyekkel a főiskola sikeresen együttműködik.

Program:

10:00 – 14:00 – Az iskola és a laboratóriumok megtekintése, a projektumok prezentációja, beszélgetés a tanárokkal, hallgatókkal és a vállalatok képviselőivel, DRON selfie, DJ fellépés

10:30 – Ünnepélyes megnyitó, amfiteátrum A0

10:45 – A Szabadkai műszaki szakfőiskola bemutatkozása, amfiteátrum A0

11:30 – 12:00 – A vállalatok bemutatkozása, amfiteátrum A0

12:00 – A Szabadkai műszaki szakfőiskola bemutatkozása (magyar nyelven), amfiteátrum A0

13:00 – 13:30 – A vállalatok bemutatkozása (magyar nyelven), amfiteátrum A0

Nyílt nap - Szabadkai műszaki szakfőiskola - VTS - 2017