Otvoren konkurs za najbolje učitelje i nastavnike

Udruženje "Živojin Mišić"Udruženje “Živojin Mišić” ove godine raspisalo je treći po redu konkurs “Najbolji edukatori Srbije”, kroz koji nagrađuje najbolje učitelje i nastavnike osnovnih i srednjih škola u Srbiji. Istaknuti, inovativni, posvećeni, motivisani, jedinstveni i drugačiji nastavnici su nastavnici kakve tražimo!

Za dve godine realizacije ovog projekta, nagrađeno je ukupno 32 edukatora iz mesta širom Srbije. Svi nagrađeni pored ličnog dela nagrade, dobijaju i po 100.000 za unapređenje svog rada i nastave. Veoma nam je važno da dođemo do najboljih širom zemlje i da što veći broj roditelja, učenika i kolega prosvetnih radnika čuje za ovaj konkurs, kako bi prijavili nastavnike koje smtraju izuzetnim u svom poslu.

Više informacija o konkursu možete pročitati na ovom linku, kao i na sajtu projekta. Takođe, na ovom linku se nalazi veoma zanimljiv video o tome šta ova nagrada znači prvoj generaciji nagrađenih 2014. godine. Ministarstvo prosvete je takođe objavilo vest o konkursu.